Szczep "Pokolenie JP2"

Szczep "Pokolenie JP2"


#1 2010-08-23 09:54:19

 Edyta

Administrator

2658440
Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 589
Drużyna:: 3PDH "Sursum Corda"
Rok wstąpienia do harcerstwa:: 2005

100-lecie Harcerstwa

podzielcie się wrażeniami


„Skąd pochodzę? Na co żyję? Dokąd dążę? Od Boga. Dla Boga. Do Boga.” bł. dh Wicek :D

Offline

#2 2010-08-23 12:12:20

d.Helena

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 245

Re: 100-lecie Harcerstwa

Dziękuję za pozdrowienia z nad Morskiego Oka :D


"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi"

Offline

#3 2010-08-23 15:02:59

 Agata

Vip

7284778
Skąd: ełczek
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 349
Drużyna:: 3 PDH Sursum Corda
Rok wstąpienia do harcerstwa:: 2007
Data złożonego Przyrzeczenia Harcerskiego:: 25.01.2008
Data złożenia Zobowiązania Instruktorskiego:: 24.03.2012

Re: 100-lecie Harcerstwa

hm... :D wyjazd rewelacja patrząc z perspektywy nocy przespanej we własnym łóżku :D nocleg w białymstoku, w miłosierdziu był interesujący, jadłam danie zwane 'rajgrodzkim koksem', spanie z Mońkami z pokoju, gadanie przez sen, picie bananowego soczku :D wyjazd o 5, ciężko było, 12 h w autokarze, każdy świrował, opony dymiły... następny nocleg w kalwarii, w domu pielgrzyma, przygotowywanie kolacji i widok na zachód słońca, te małe domki, pastwiska, te powietrze...to trzeba poczuć i zobaczyć. Następnego dnia ruszamy do wadowic, jemy kremówki, oglądamy kościół, potem hop siup i mkniemy na morskie oko :D ah, te Tatry... jazda serpentyną, dzikie zakręty :D morskie oko cudne, ta wędrówka :D i podrywanie każdego skauta napotkanego na drodze 'czuwaj!' 'ciufaj!' potem nocleg w Bukowinie Tarzańskiej, pięknie było, ta bacówka, widoki, spanie na podłodze pod prysznicami... wschód słońca w bukowinie...śniadanie na powietrzu..następnie jazda do zakopca, krzeptówki, krupówki...kupiłyśmy sobie z Edzią górolskie chusty, heeej! i jadłyśmy łoscypki, heej! potem karków, wawel, odwiedziny zlotu, mieliśmy fajnego przewodnika :D składnice, pierogi, taniec belgijski! nauczy się go, a co :D potem nocleg w szkole, rano wstajemy, idziemy na msze na wawelu, niesamowite wrażenie...ostanie spojrzenie na kraków i już mkniemy do domów... rewelacja!

''yyyy...mewa yyy..'
być w wadowicach i nie jeść kremówki, to tak samo jak być w opartowie i nie kąpać się na plaży, być w augustowie i nie pić augustowianki' nie pamiętam tego ostatniego.. :D

to na tyle z mojej strony!
aa, 'picie w szczawnicy, szczanie w piwnicy' :D
'dajcie mi glukozy' :D

Offline

#4 2010-08-26 12:09:34

 Edyta

Administrator

2658440
Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 589
Drużyna:: 3PDH "Sursum Corda"
Rok wstąpienia do harcerstwa:: 2005

Re: 100-lecie Harcerstwa

Wyjazd baaardzo pouczający, dużo z niego wyniosłam doświadczeń,... dobrze było się spotkać ze znajomymi i przyjaciółmi, poznać ich jeszcze bardziej...
Wędrować po górach to raj dla duszy zgadzam się z panem w rękawkach, że "góry i mazury to dwa bratanki", poranek w Bukowinie wschodzące słońce zza gór... Dla takiej chwili warto było żyć! W Krakowie możliwość bycia na zlocie i apel jasnogórski mimo koncertu karaoke, zespołu Akurat i poezji śpiewanej, które nas zagłuszały. Tego nigdy nie zapomnę! Oni głośno, a my nie daliśmy się i w kręgu ręce jeszcze mocniej zaciśnięte, oni śpiew, a my taniec i śpiew. Poczucie, że mimo trudności jest mała garstka osób, nieznających się, które chcą być w tej chwili, w jednym miejscu i wyciszyć się wewnętrznie, nie myśleć o problemach. To było to
Spotkanie Anioła Stróża na swej drodze czyli dobrych ludzi, którzy nic nie mówiąc potrafili góry przenieść


a i dziękuję dla pana z BORu za ładne zdjęcie przy sprawdzaniu mego plecaka:P


„Skąd pochodzę? Na co żyję? Dokąd dążę? Od Boga. Dla Boga. Do Boga.” bł. dh Wicek :D

Offline

#5 2010-08-26 15:47:45

 Justyna

Wyjadacz

12676296
Skąd: tam gdzie Ty mnie nie dogonisz
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 168

Re: 100-lecie Harcerstwa

to było fascynujące przezycie:D:D:D:D:D:D
oczywiscie od strony duchowej bo tylko tak z wami mogłam przebywac:)

Offline

#6 2010-08-26 15:48:47

 Justyna

Wyjadacz

12676296
Skąd: tam gdzie Ty mnie nie dogonisz
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 168

Re: 100-lecie Harcerstwa

a dziękuję za pozdrowienia z różnych stron Polski:D:D:D

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://sprzedam-spolki.pl mapa fotowoltaiki