Szczep "Pokolenie JP2"

Szczep "Pokolenie JP2"


#1 2011-04-08 21:58:20

d.Helena

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 245

SPRZĄTANIE ŚWIATA

30 kwietnia (sobota) organizujemy sprzątanie świata. W tym roku będziemy sprzątać teren wokół Jeziora Toczyłowo.  Akcję organizujemy wspólnie z Kołem Wędkarskim z Grajewa, Gminnym Ośrodkiem Kultury i Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych (odbierze śmieci). Tak, że akcja jest na szerszą skalę. Proszę chętnych (mam nadzieję, że będzie liczne grono) o przyniesienie zgód od rodziców. (Wzór poniżej zamieszczam). Godzinę zbiórki podam w późniejszym terminie. Po zakończonej akcji, zaplanowane jest wspólne ognisko z kiełbaskami i niespodzianką dla najmłodszych czyli harcerzy. Mile widziani w akcji rodzice, rodzeństwo, znajomi, których włączycie, bowiem bardzo dużo osób korzysta z uroków tego jeziora.

Zgoda rodziców.

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka.................................................................(imię i nazwisko) na udział w akcji "Sprzątanie świata" organizowanym w dniu 30 kwietnia 2011r na terenie wokół Jeziora Toczyłowo.



data........... podpis rodziców....................................................


"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com Oтeли Гамбия