Szczep "Pokolenie JP2"

Szczep "Pokolenie JP2"


#1 2012-01-10 14:00:28

d.Helena

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 245

Zbiórka

W sobotę 14 stycznia o godz. 11:00 zbiórka w harcówce. Aktualizowana będzie lista harcerzy więc obecność obowiązkowa. osoby które nie pojawią się na zbiórce bez wcześniejszego usprawiedliwienia będą zawieszone w prawach harcerza.
Proszę wziąć ze sobą nr PESEL, harcerze proszę przypomnieć datę złożenia przyrzeczenia oraz 6 zł za składki za styczeń i luty 2012 (zaległe za 2011, częściowo opłacimy ze zbiórek).
Osoby jadące na zimowisko proszę o przyniesienie kart zgłoszenia.
Ta zbiórka będzie też zbiórką naborową do drużyny, więc mile widziane nowe osoby.
Zrobimy także trochę porządków w harcówce więc ubierzcie się odpowiednio.
zuchy proszę o przyniesienie karty próby  na harcerza, celem sprawdzenia  , jak postępują Wasze zaliczenia.
Proszę o poważne traktowanie tej zbiórki, bo czas najwyższy aby to zaczęło funkcjonować jak należy. Postanowiłam w Nowym Roku być konsekwentna i tych co nie angażują się i nie chodzą regularnie  na zbiórki zawieszać w prawach a wiecie z czym to się wiąże.


"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi"

Offline

#2 2012-01-10 19:36:45

 AsIA

Stały Bywalec

Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 64

Re: Zbiórka

Na pewno będę.
Dh czy mam wydrukować zgłoszenia na zimowisko i rozdać?

Offline

#3 2012-01-10 21:31:06

d.Helena

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 245

Re: Zbiórka

Ja mam wydrukowane jakby kto wziął ode mnie i rozdał, mam w domu i w pracy. Ale jak masz gdzie wydrukować  i wiesz że szybciej wtedy rozdasz to ok, zrób tak. :-)


"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe jednokomorowe w Skale l cm x