Szczep "Pokolenie JP2"

Szczep "Pokolenie JP2"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-05-04 16:18:27

 Edyta

Administrator

2658440
Skąd: las
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 589
Drużyna:: 3PDH "Sursum Corda"
Rok wstąpienia do harcerstwa:: 2005

Rzym i inne zakątki Europy

czekamy na wasze relacje


„Skąd pochodzę? Na co żyję? Dokąd dążę? Od Boga. Dla Boga. Do Boga.” bł. dh Wicek :D

Offline

#2 2011-05-04 16:38:58

 Wilku

Wyjadacz

4378065
Skąd: Ełk/Makosieje
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 172
WWW

Re: Rzym i inne zakątki Europy

Chwileczkę, tylko coś zjem :D


A tak poza tym, że głodno, śpiąco i sikno to zajefajniomidownie.

Offline

#3 2011-05-04 18:47:59

Zastoś

Stały Bywalec

18552005
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 69

Re: Rzym i inne zakątki Europy

Było naprawdę fajnie. Bardzo dużo zwiedziliśmy i ten smak włoskich lodów i pizzy bardzo utkwił mi w pamięci. W autokarze bardzo przyjemnie mijał czas no i nowe znajomości. Najgorzej było dojść na Watykan, bo żeby tam się dostać zarwalismy nocke i przestaliśmy kilka ładnych godzin, ale warto było. Niech żałuje ten kto nie był.

Offline

#4 2011-05-05 17:22:36

 Kubuuś

Vip

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 375

Re: Rzym i inne zakątki Europy

Zastoś ma racje. oczekiwanie na wejscie było męczące i dłuuugie (tak tak.. wiem harcerz nie marudzi) ale to czekanie i wrzeszczenie na ludzi było warte tego, co tam sie wydarzyło. poprostu coś niesamowitego. byc moze jedyna moja taka okazja w zyciu. i nie zaluje ze pojechałem. ani troszeczke.  Asyż Padwa Rzym Kahlenberg. cudowne miejsca i przeżycia. chciałbym bardzo podziękować naszemu drużynowemu a zarazem komendantowi pielgrzymki za zorganizowanie tego wyjazdu, za opieke nad nami wszystkimi. Ks. Henrykowi, który nie dawał mi sie nudzić po tym, ze niestety musiałem opuścic miejsce mojego dawnego usadowienia i przesiąść się na sam przód. klerykom, z ktorymi za pewne wszyscy bardzo dobrze sie zakumplowalismy, bo sami wiecie.. z Ruslanem Piotrkiem i Marcinem nudno nie było. kochanym paniom kucharkom, które opiekowały sie naszymi brzuszkami i mimo wielu niewygód zwiazanych z szykowaniem nam kanapek w autokarze dzielnie wykonywały swoją prace. Panom kierowcom, którzy bezpiecznie, ale czasami i tez nerwowo ( ;D ) wozili nas tam, gdzie ksiądz im powiedzial. Agatce, która opiekowała sie naszym zdrowiem, ktorej tez bardzo chce podziekować za leczenie mojego gardła po głoooośnym śpiewie. i wszystkim ktorzy tam byli. I Mońkom i Olecku, i Rajgrodziankom i Lipsku i Klerykom i najbardziej oczywiście naszej najfajniejszej grupce z Ełku. dziekuje wam za wszystko. jeżeli kogoś nie wymieniłem to przepraszam, ale nie  sposób tego wszystkiego opisać. podpisuję sie do słów Zastosia. Kto nie był, niech żałuje

Offline

#5 2011-05-05 19:23:43

 Wilku

Wyjadacz

4378065
Skąd: Ełk/Makosieje
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 172
WWW

Re: Rzym i inne zakątki Europy

A właśnie - jedzie ktoś na Węgry? Bo mi 1500 forintów zostało A dzięki usłużnemu tłumowi chcącemu najpierw przejść nam po głowach, a później przerobić na pasztet doceniłem swobodny dostęp do toalety :D

Offline

#6 2011-05-05 19:46:50

d.Helena

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 245

Re: Rzym i inne zakątki Europy

Ja  żałuję że nie mogłam jechać. Ale myślami byłam cały czas z Wami.


"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
KvalitnĂ­ betonovĂŠ nĂĄdrĹže a jĂ­mky przegrywanie kaset vhs łódz